درباره ما

_

شركت مهتاب گستران اشتهارد ( بهپخش آراد) در سال ١٣٨٤ با هدف توليد و توزيع نظام مند و هدفمند محصوﻻت مواد غذائي در تهران با تكيه بر سابقه بيش از ٣٠ ساله مديريت مجموعه تاسيس گرديد.از همان ابتدا اين مجموعه به دنبال ايجاد تمايز و نوآوري در سيستم توزيع بوده و در اين راستا سعي نموده از آخرين تكنولوژي و دستاوردها در زمينه بازاريابي ، بازارسازي ، توزيع و تحويل كاﻻ بهره ببرد.استفاده از كاﻻهاي با كيفيت باﻻ ، تنوع محصوﻻت ، انعطاف پذيري در برخورد با مشتريان ، تحويل به موقع ، تعهد در مقابل كاﻻي تحويلي ، به روز رساني منظم و به موقع محصوﻻت ، درك نيازهاي جديد مشتريان و تامين كاﻻهاي منطبق بر نياز هاي جديد از مهمترين عوامل موفقيت اين مجموعه مي باشند. اميد است اين مجموعه بتواند عﻼوه بر اينكه به سهم خود گامي مهم در عرصه تهيه و توزيع مواد غذائي بردارد بلكه بتواند آغاز حركتي عظيم به سمت مدرنيزه كردن و پيشرفت اين صنعت در كشور باشد.

شرکتهای-پخش-مواد-غذایی-و-شوینده1

مناطق تحت پوشش شرکت بهپخش آراد

_

بهپخش آراد با شناسائي درست بازار اقدام به توزيع اقلامي نموده است كه در فرآيند مذكور دچار نقض نرم افزار يا سخت افزار ﻻزم را جهت بازاريابي و توزيع محصول در مناطق تحت ،بوده و يا توليد كننده كاﻻ پوشش ندارد. بديهي است علاوه بر آيتم مذكور كيفيت قابل رقابت و در دسترس بودن محصول و از همه مهمتر توليدات داخلي جايگاه ويژه اي خواهند داشت.

مناطق تحت پوشش شامل مناطق 22 گانه  تهران ، و همچنين شهرستان های استان تهران و شهر کرج مي باشد.این مجموعه سعی نموده با نفوذ کامل و نزدیک به 80% در مناطق تحت پوشش سهم خود را از بازار در این مناطق به حداکثر برساند.

این مجموعه با بهره گیری از دو انبار در مناطق شرقی و غربی تهران توان پوشش دهی مناطق وسیعی از تهران و شهرستان های اطراف و کرج را دارد.

درخواست مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره از کارشناسان ما با ارسال اطلاعات کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس میگیرند.

آمار پخش مویرگی

_

هایپر مارکت ها

لبنیات

سوپر های پروتئینی

فست فودی ها

رستوران ها

سفره خانه ها

مهارت های ما

_
93%

استفاده از كاﻻهاي با كيفيت باﻻ

91%

انعطاف پذيري در برخورد با مشتريان

96%

به روز رساني منظم و به موقع محصوﻻت

96%

تحويل به موقع و تعهد در مقابل كاﻻي تحويل

96%

تحويل به موقع و تعهد در مقابل كاﻻي تحويل

91%

درك نيازهاي جديد مشتريان و تامين كاﻻهاي منطبق بر آن

170+عطاری ها
133+میوه فروشی ها
142+قنادی ها
146+سبزی خورد کنی ها

سوالی هست؟ با آسودگی خاطر با ما تماس بگیرید